Recenzja od @oaza.betty

Podsumowanie współpracy z Beatką z kanału @oaza.betty 💚

Autorka nie tylko ożywia świat pełen magii i niebezpieczeństw, ale także tworzy bohaterów, których losy poruszają czytelnika. Evi`Deth to niezłomna wojowniczka, gotowa stawić czoła każdemu wyzwaniu, jednak równocześnie ukazuje swoje wewnętrzne słabości i dylematy. Przez dynamiczne wydarzenia, czytelnik śledzi nie tylko jej zewnętrzną podróż, ale także wewnętrzną transformację i dojrzewanie.”

Rytuał krwi to nie tylko kolejna powieść fantasy, to opowieść o przyjaźni, walce o sprawiedliwość i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie. Ewelina Wyspiańska-Trojniarz w mistrzowski sposób łączy elementy tradycyjnego fantasy z nowoczesnym podejściem do tematyki równościowej i społecznej. Dzięki temu książka staje się nie tylko przygodą dla fanów gatunku, ale także inspiracją do refleksji nad współczesnymi problemami społecznymi.

Podsumowując, “Evi’Deth T.1 Rytuał krwi” to niezwykle wciągająca lektura, która zachwyci zarówno miłośników fantasy, jak i tych, którzy poszukują głębszych przesłań w literaturze. Autorka debiutuje w wielkim stylu, zostawiając czytelnikowi apetyt na kolejne części przygód Evi`Deth.
★Moja Ocena: 5/5★ To był na prawdę świetny debiut, który bardzo wam polecam! Już czekam na kolejny tom❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *