Recenzja od @onl_lyme89

Podrzucam recenzję od Pawła 🙂

Tak to będzie fantastyczna przygoda. Jedna z tych gdzie kryminalne zagadki i piękne romansidła zastąpi dziś magia. Ten wspaniały świat wyobraźni czeka na Nas, dlatego zabieramy łuki, zapas strzał, kto mniej ogarnięty z cięciwa, miecze i tarcze, nie pogardzimy również innymi umiejętnościami magicznymi. Jesteście ciekawi? To chodźcie w tę podróż… a coś Wam opowiem…

Już pierwszy krok pozwala Nam zanurzyć się w zupełnie nowym nieznanym Nam świecie. Te asfaltowe ulice, samochody… o czym on mówi… ta kwiecista kraina, która Nas otacza… jakie to ludzkie, samcze 😏 Ten świat jest zupełnie inny. Czarnym las, a niedaleko jest jaskinia,w której mieszka dwoje drowków (czy ja to dobrze odmieniam 🙈). Ich serca w pewien sposób są złączone, a uczucie, które się tli rozdziera śmierć. Gdy ginie Draco, Evi’Deth rozpoczyna swoją krucjatę przeciwko zabójcy.

Korzenie elfa, charakter gorgona, wyrachowanie orka, wygląd nimfy. Tak sobie ją wyobraziłem. Gdybyście sami nie dali rady, w książce znajdziecie wiele świetnych ilustracji, które pozwolą Wam skosztować fantastycznego świata, który zbudowała autorka. Ciekawa historia losów Evi, jej “wytłuszczone” przemyślenia, zacne pytania, ten starodawny charakter dialogów, był tym co chciałbym przeczytać w książce, która ma wprowadzić mnie w świat fantasy. Nie raz wstrzymacie oddech, będziecie się bać i śmiać. Przy okazji spotkacie krasnoludy i rycerzy oraz stoczycie walkę z magiem, zrodzoną w rytuale krwi magią.

A ten jej towarzysz Demi… nic więcej Wam nie powiem.

Ile tajemnic kryje ta kraina? Ile dramatów spotyka główną bohaterkę? Czy pokona zło? A może okaże się tylko człowiekiem? Ta przygoda jest dla każdego, kto nie boi się marzyć, a jego wyobraźnia nie jest w 100% przesiaknieta człowiekami.

Było zacnie.

PS spokojnie te wszystkie zabrane narzędzia śmierci nie będą potrzebne, ona sobie sama poradzi 😉 jednak kondycja po tej przygodzie będzie w zenicie 😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *